ŽALUZIE VNITŘNÍ

mohlo by Vás zajímat :    OKNA       ROLETY    ŽALUZIE VNĚJŠÍ     MARKÝZY

Naše firma poskytuje kompletní služby v oblasti dodávky a montáže  .

 

     

ŽALUZIE HORIZONTÁLNÍ

Horizontálníní žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo. Jsou účinnou ochranou proti slunečnímu záření, které způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. Váš interiér si tedy uchová svoji krásu po dlouhou dobu. V létě zabraňují přehřátí místnosti a v zimě zamezí zbytečnému úniku tepla. Kdykoliv spolehlivě ochrání vaše soukromí.

Využití horizontálních žaluzií rozhodně nekončí u oken. Pri použití interiérového typu můžete důmyslne a s minimálními nároky na místo členit prostor, zakrývat výklenky, skleněnou výplň dveří apod.


Technické údaje

Lamely horizontálních žaluzií jsou vyrobeny z hliníku, s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Konstrukční řešení se vyznačuje naprostou spolehlivostí funkce a jednoduchostí ovládání. Lamely dodáváme v šíři 25 mm v široké škále barev. Abychom mohli uspokojit všechny vaše požadavky, vyrábíme několik konstrukčně odlišných typů: meziokenní - vhodný pro zdvojená a špaletová okna, interiérový - vhodný pro vakuová a strešní okna i pro vnitřní využití v interiéru. Tento typ žaluzií můžeme vybavit brzdou, která zvyšuje komfort při ovládání.

ŽALUZIE DŘEVĚNÉ

         

Návrat zájmu o přírodní materiály vzbudil zvýšenou poptávku po dřevěných žaluziích. Dřevěné žaluzie nejsou již jen stínícím prvkem, umožňují stejně jako hliníkové plynule regulovat úroveň zastínění, ale stávají se významným dekorativním prvkem tradičních i moderních interiérů.

Dřevěné žaluzie nacházejí uplatnění v interiérech, kde je vybavení z přírodních materiálů nebo naopak pro zvýraznění kontrastu v technicky zařízených prostorách

 

ŽALUZIE VERTIKÁLNÍ 

Estetičnost, funkčnost a snadné ovládání jsou přednosti vertikálních žaluzií, které rozhodují o jejich nákupu. Vertikální žaluzie mají výjimečnou schopnost skloubit funkčnost s  dekorativností, a tím se stávají velmi žádaným artiklem zejména ve velkých prosklených budovách a kancelářích. Ale jejich použitelnost je samozřejmě možná také v domácnostech a to jak v obývacích pokojích tak kuchyních, ložnicích a koupelnách.   Výběr barevnosti látek je velmi bohatý (desítka různých barev a odstínu), umožňuje splnit Vaše náročné požadavky při zarizování bytu, kanceláře nebo podnikové jednací místnosti. Také zastínění atypických prostor není u vertikálních žaluzií problém, at už se jedná o trojúhelníkové nebo obloukové tvary.

Lamely jsou dodávány ve dvou šířkách v modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností je nastavení lamel do libovolné polohy , čímž lze regulovat míru světla v dané místnosti. Ovládání je zajištěno provázkem, ne jehož konci je závaží pro zatahování a roztahování a řetízkem na polohování lamel.

Žaluzie je možné vyrobit do šikmých oken i do oken s obloukem.