PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE

mohlo by Vás zajímat :     DVEŘE       ŽALUZIE       ROLETY      ŽALUZIE VNĚJŠÍ       MARKÝZY

gealan

Okna Šestikomorový systém GEALAN S 8000 IQ

Firma GEALAN vyvinula koncepci IQ před zhruba 8 lety se sloganem „Okenní systémy IQ – inteligence v systému, kvalita v detailu”. V mezidobí se pečeť kvality „Okenní systémy IQ“ ujala v branži jako značka kvality.

.    okno        okno              

dosahuje hodnoty U= 1,2 W/m˛K s ocelovou výztuhou, což jej řadí mezi absolutní špičku vícekomorových profilových systémů. Stavební hloubka 74 mm umožňuje i přes šestikomorové uspořádání vložení velké ocelové výztuhy s antikorozní úpravou, která zaručuje stabilitu profilu a bezvadnou funkčnost okna. Tato výztuha je standardně vkládána do všech profilů a to již od minimálních rozměrů oken. Síla výztuhy se pohybuje v závislosti na velikosti okna od 1,5 mm do 2 mm.
Plastové profily jsou vyrobeny z vysoce houževnatého a vytvrzeného PVC za použití speciálních přísad, které zaručují, že jejich barva a fyzikálně-mechanické vlastnosti zůstanou zachovány po celou dobu životnosti oken. Hladká povrchová úprava nepotřebuje žádnou zvláštní údržbu a odolává všem povětrnostním vlivům.
Profilová řada GEALAN S 8000 IQ využívá osvědčený systém dvojitého celoobvodového dorazového těsnění, které je stejné pro rám i křídlo. Těsnění zajišťuje perfektní utěsnění spáry mezi rámem a křídlem při prudkém dešti a větru a zůstává trvale elastické, nabízíme je v šedé i černé barvě.

                    
       Tmavý dub    Dub bahenní       Mahagon            Oregon            Ořech           Zlatý dub       Winchester

Na oknech i dveřích je požito celoobvodové kování německé firmy WINKHAUS. Samozřejmostí je mikroventilace u O/S oken.

Skla jsou již ve standartu dodávána s k 1,0W/m2k, plněna argonem. Okna jsou utěsněna dvojitým, případně trojitým těsněním.

 

Dveře  GEALAN

Vchodové dveře tvoří dominantu celé budovy

dvere

Zvlášť u rodinných domů je velký důraz kladen na jejich bezpečnost a vzhled. U současných dveří jsou kladeny přísné požadavky zejména na: 
-elegantní vzhled
-pevnost a bezpečnost
-bezproblémovou funkčnost
-dobrou izolaci proti chladu, větru a zvuku
-jednoduchost údržby

dverni vypne

Dveřní profily  jsou koncipovány tak, aby tvořily kompletně sestavené dveře, jež zaručují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci, s možností dodání různých dveřních výplní, prahem a různými způsoby ukotvení ve stavební konstrukci. Lze z nich vytvářet všechny dveře: dveře balkónové i vchodové, otevíratelné dovnitř nebo ven, dveře jednokřídlé či dvoukřídlé nebo dveře posuvné.
Každý zákazník si může vybrat dveře přesně podle svého vkusu a to díky nepřebernému množství dveřních výplní, které si u nás může vybrat. Další možností je kombinace plastových příček, sendvičových výplní a skel, jež umožňuje zákazníkovi vytvořit si dveře přesně podle jeho představ. 
Naše vchodové dveře jsou již standardně vybaveny bezpečnostním kováním.

Dveřní výplně

dverni vyplne

Adobe Reader  katalog dveřních výplní Baupartner       

 

Výběr zasklení

Antisol_bronz     Antisol_modry

Antisol_zeleny  

CREPI      Chinchilla

Kura_cira      Kura_bronz.

Master-Carre      Niagara

Silvi      WaterDrop

master_point      sklo_piskovane

Atlantic     Stopsol_bronz

Stopsol_ciry    Stopsol modry

Stopsol sedy     Stopsol zeleny

sklo_laminovane      sklo_laminovane_matne