GARÁŽOVÁ VRATA SEKČNÍ

mohlo by Vás zajímat :    GARÁŽOVÁ VRATA ROLOVACÍ 

Garážová vrata rodinného domu by měla nejen dobře vypadat, ale být i spolehlivá, trvanlivá, bezpečná a snadno ovladatelná a zabraňovat pronikání hluku, chladu a nečistoty. Právě taková VRATA VÁM NABÍZÍME

Struktura povrchu:

  • Hladký povrch
  • Povrchová struktura WOODGRAIN
  • Povrchová úprava STUCCO
    (je použita vždy na zadní straně panelu)

Vzory:

  • Kazeta: Design sekcí určený pro domy v rustikálním a oblíbeném alpském stylu, který vyniká především s povrchovou úpravou imitací dřeva.
  • Lamela: Univerzální tvar těchto sekcí je využíván širokým spektrem zákazníků pro nejrůznější aplikace a vyniká jak v bílém provedení, takve vhodných barevných odstínech.
  • Středová drážka: Velmi oblíbený typ sekcí použitelný pro modernizaci starších domů i novostaveb.
  • Rovný panel: Vhodné řešení pro stavby

Prosklení sekcí

Kreativní zákazníci rádi využívajírůzné dekorativní prvkyve snaze odlišit stavební dispozici. Těmto požadavkům vycházíme vstříc mimo jiné i nabídkou prosklení sekcí dekoračními okny, které navíc plní funkci prosvětlení prostor garáže. Akrylátové sklo splňuje požadavky bezpečnosti a zachovává tepelně izolační vlastnosti sekcí.

Kování

Všechny montážní komponenty jsou řešeny tak, aby splňovaly nejvyšší požadavky na estetickou a funkčí úroveň kompletu vrat. Izolační vlastnosti zabezpečují gumové profilyintegrované do hliníkového profilu na horní a spodní sekci. Boční neprostupnost zajišťují těsnění flexibilně spojené s nosným profilem svislé dráhy. Spojení sekcí je provedeno středovými a stranovými panty, které jsou opatřeny nylonovými kolečky se zapouzdřenými kuličkovými ložisky. Torzní pružina z předpjaté galvanizované oceli je standardně vybavena speciální pojistkou proti přetržení.

Provoz a údržba

Údržbu provádíme v rámci záručního a pozáručního servisu. Vzhledem k vysoké spolehlivosti a kvalitě použitých komponentů je požadavek na běžnou údržbu minimální. Jedná se prakticky o zachování čistoty v prostoru vrat, vodicích lišt a vizuální kontrolu funkčnosti jednotlivých dílů (kolečka, panty, pružina).

Pohony a ovládání

Pro montážní komplety vrat JIMI TORE nabízíme osvědčené značkové pohony MARANTEC COMFORT, které jsou známé spolehlivostí, tichým chodem, jednoduchou montáží a komfortem ovládání. Velkou předností je schopnost měkkého startu i zastavení chodu vrat, což je velmi důležité pro tichý provoz. Samozřejmostí je patentovaná automatika okamžitého vypínání, dosednou-li vrata na sebenepatrnější nenadálou překážku. Sofistikované programování menu dálkového ovládání je oblíbené pro jednoduchost zprovoznění všech nabízených pohonných systémů. V případě nouze je zajištěna možnost ručního otevření s bezpečnostní pojistkou proti nežádoucímu přístupu zvenčí při výpadku elektrické energie. Pohony s moderním designem nabízíme se třemi druhy vodících kolejnic osazených řetězem (SK), kuličkou (ST) nebo nylonovým řemenem (SZ).