ROLETY VENKOVNÍ

mohlo by Vás zajímat :    OKNA       ŽALUZIE    ŽALUZIE VNĚJŠÍ     MARKÝZY

 

  Venkovní rolety, až už plastové nebo hliníkové jsou vhodným a vysoce funkčním doplňkem oken. Je mnoho dobrých důvodů, proč tyto rolety instalovat právě u Vás.

  • snižují náklady na energie až o 40 %
  • zabraňují škodám při silném větru a bouři
  • zabrání před vstupem nezvaných návštěv
  • umožní Vám klidný spánek i při denním světle (téměř 100% zatmění)
  • výborné zvukově izolační vlastnosti

Nabízíme kompletní sortiment jak předokenních, tak nadokenních rolet. Použitím nejlepších materiálů (vysoce kvalitní PVC se stálostí barvy, velmi odolnému hliníku plněného polyuretanovou pěnou) a nejmodernější výrobní technologie Vám nabízíme vysokou kvalitu a trvanlivost.

e vypadat, ale

RADIX - Rolety pro dodatečné zabudování

Rolety RADIX jsou nejpoužívanějším systémem hliníkových předokenních rolet, který uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Dodatečná montáž je vhodná u všech typů oken a její hlavní výhosou je především minimální zásah do objektu.

 

COMBI - Rolety pro zabudování do novostavby

Rolety COMBI představují možnost zabudování v novostavbě, při rekonstrukc nebo opravě domu. Tento systém je posazen na okenní rám a snadno se přichytí na všechny druhy plastových oken. Montáž rolet se provádí současně s osazováním oken.

 

COVERT - Rolety pro zabudování do novostavby

Rolety COVERT představují možnost zabudování v novostavbě, při rekonstrukc nebo opravě domu, aniž by narušily vzhled fasády. Box tohoto systému je z čela vybaven heraklitovou deskou pro zaomítání a spodní revizní klapkou pro případný pozdější přístup do rolety. Montáž rolet se provádí ve fázi stavby před vnějšími omítkami.